Hakkımızda
Hayallerinizi gerçekleştirmek için bir kağıt, bir kalem yeter...


İlkokul ve öncesi dönemde oturduğumuz sokakta, bence dünyanın en güzel kırtasiye ürünlerini satan bir dükkan vardı. Önünden annemle ne zaman geçsek küçük de olsa bir şey muhakkak alırdık. Bugün bu işi kurmaya karar verdiysem eğer, eminim kendilerinin payı büyüktür. Bir de çocukken çok incelediğim, şimdilerde bana miras kalan babamın kalem koleksiyonunu da unutmamam lazım.
 
Lise yıllarında, o zamanın İstanbul'daki en popüler kırtasiye dükkanlarını alışverişlerimle ihya etmiş olabilirim. Üniversitede fotokopi kuyruğunda ne kadar acelem olursa olsun, bir kalem almadan ayrılmadım.

Zaman geçti, çalışmaya başladım ve bir baktım ki ofiste her masama gelen arkadaşım, kalemliğimin içindeki kalemleri inceler olmuş. 
Sonra biraz daha zaman geçti ve bir baktım ki oğluma aldığım en çok şey renkli boya kalemleri olmuş.

10 yıllık kurumsal hayatın, artık yeter dediği yerde, eşimle güçlerimizi birleştirip Kağıt Kalem Dükkanı'nı kurmaya karar verdik. 

Amacımız size en eğlenceli, keyifli ve sizi mutlu edecek kırtasiye ürünlerini seçmek ve tasarlamak. Bu nedenle sık sık güncellenecek koleksiyonumuza göz atmanızı çok isteriz. Umarız siz de ürünlerimizi kullanırken en az bizim kadar mutlu olursunuz.

Görüşmek üzere,

Kağıt Kalem Dükkanı
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.